росія намагається зайняти решту районів Луганської області, щоб знайти виправдання вторгнення

На четвертому місяці військових дій російські Збройні сили, можливо, близькі до контролю над усією територією Луганської області, що є однією з скромніших військових цілей, які Кремль поставив перед собою після відмови від наступу на столицю України.

Читати

G7 закликає ОПЕК вжити дій, щоб полегшити ситуацію на енергоринку

“Ми закликаємо країни, що видобувають нафту та газ діяти відповідально на тлі жорстких умов на міжнародних ринках, вказуючи, що ОПЕК відіграє ключову роль”, – йдеться в спільній заяві “Групи Семи”.

Читати

ВМС США влітку почнуть випробування автономного безлюдного підводного човна

США цього літа почнуть випробування першого дослідного зразка автономного безлюдного підводного апарату (АНПА) Orca, що розробляється корпорацією Boeing, випливає з даних Командування військово-морських систем американських ВМС.

Читати

Гайдай: ворог веде штурм в Сєвєродонецку

Голова Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай зранку у неділю повідомив, що 28 травня в Лисичанську російський снаряд влучив в багатоповерхівку, внаслідок чого дівчина загинула на місці, чотирьох місцевих жителів госпіталізовано із травмами.

Читати

Суркіс назвав головного кандидата на зміну Луческу

Президент “Динамо” Ігор Суркіс прокоментував тренерський пост столичного клубу. Зокрема 63-річний футбольний функціонер назвав кандидата на зміну Мірчі Луческу. На думку Суркіса, Сергій Ребров – той фахівець, який може замінити Луческу.

Читати

В Україні з’явиться державна мережа АЗС

Українська влада поставила перед НАК «Нафтогаз України» завдання стати так званим національним оператором на ринку нафтопродуктів. Це необхідно, щоб забезпечити справедливість цін на ринку.

Читати

Кабмін надав додатково 3,4 млрд грн портфельних держгарантій чотирьом банкам

Кабінет міністрів надав чотирьом банкам 3,4 млрд грн державних гарантій на портфельній основі за 2022 рік для кредитування мікро-, малого та середнього підприємництва, свідчить постанова уряду № 625 від 24 травня 2022 року.

Читати
1 2 3 13 313