Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного затримання жителя Одещини на території окупованого півострова

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного затримання жителя Одещини на території окупованого півострова.

Читати

В Україні поставлять на облік користувачів соцмережі “ВКонтакте”

Українська влада буде ставити на облік людей, що використовують російську соціальну мережу “ВКонтакте”, а в разі продовження поширення забороненого російського контенту вони будуть мати справу з Національною поліцією.

Читати

До КС надійшло подання Верховного Суду щодо того, чи можна притягувати до відповідальності Зеленського

На розгляд Конституційного суду України надійшло конституційне подання Верховного Суду, в якому автор клопотання просить офіційного тлумачення ч.1 ст.105 Конституції в аспекті можливого притягнення президента України до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного порушення під час виконання повноважень.

Читати

Кіберполіція викрила злочинне угруповання, яке завдало збитків банку на понад 1,5 мільйона гривень

Фігуранти за допомогою скімінгових пристроїв виготовляли дублікати банківських карток. Далі з цих карток вони знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Читати

Поліцейські виявили схрон з понад 2000 набоїв та боєприпасів у будинку місцевого мешканця

Працівники поліції у місцевого жителя одного з районів Херсонської області виявили та вилучили арсенал набоїв та боєприпасів як сучасного виробництва, так і радянських часів та Другої світової війни.

Читати
1 2 3 1 093