Кабмін відклав розширення переліку продуктів, які підлягають держрегулюванню

Кабінет міністрів України на своєму засіданні відклав рішення про включення пшеничного хліба до переліку товарів, що мають істотну соціальну значимість, і обмеження націнки в роздрібній торгівлі рівнем 10%.

Читати

Хмельницька АЕС підключила енергоблок №1 до енергомережі

Хмельницька АЕС підключила енергоблок №1 після простою, що тривав трохи більше доби, через виведення блока вранці у вівторок в аварійний ремонт, повідомила прес-служба НАЕК Енергоатом, передає Hubs.ua.

Читати

НКРЕКП оштрафувала чотирьох операторів системи розподілу електроенергії на 595 тисяч

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала чотирьох операторів системи розподілу (ОСР) електроенергії на 595 тис. грн через скарги на своєчасність надання послуг з підключення до мережі.

Читати

П’ять західних країн наприкінці січня запустять фонд допомоги Україні на $47 млн

Канада, США, Велика Британія, Швейцарія та Швеція наприкінці січня запустять фонд допомоги Україні. Його наповнюватимуть на £35 мільйонів ($47 млн) протягом трьох років.

Читати

Компанії з оточення Коломойського у 2021 заробили на будівництві доріг 13 млрд

Компанії з оточення олігарха Ігоря Коломойського та його бізнес-партнера, нардепа Ігоря Палиці в 2021 році збільшили доходи на будівництві доріг на 80%, або на 5,8 млрд грн.

Читати
1 2 3 725