Україна і Бразилія підписали Меморандум про науково-технічне співробітництво та комерціалізацію оборонної продукції

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України і Міністерство оборони Бразилії сьогодні, 1 грудня, підписали Меморандум про науково-технічне співробітництво та комерціалізацію оборонної продукції.

Читати

На Микитася завели нову справу щодо заволодіння майна Нацгвардії

Колишньому народному депутату, колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ТОВ «Укрбуд Девелопмент» Максиму Микитасю оголошену нову підозру у справі про заволодіння нерухомим майном Національної гвардії.

Читати

Україна планує отримати План дій щодо членства на Саміті НАТО у 2021 році

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Україна сподівається отримати План дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) у 2021 році на саміті Альянсу. Він зауважив, що такий курс України закріплено у Конституції України.

Читати

Рада підтримала дозвіл йти у декретну відпустку батькові

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною (№3695).

Читати

ВРУ відправила на доопрацювання законопроект про електронні комунікації

Верховна Рада України направила до комітету на доопрацювання закон про електронні комунікації №3014, яким встановлюються повноваження держави в управлінні діяльністю електронних комунікацій, з пропозиціями Президента України.

Читати

Сьогодні міністри закордонних справ країн-членів НАТО почнуть дводенну відеоконференцію

Міністри закордонних справ країн-членів НАТО 1 грудня почнуть дводенну відеоконференцію, під час якої обговорять майбутнє місії альянсу в Афганістані.

Читати
1 2 3 2 495