Армія РФ зруйнувала більше 150 культурних об’єктів в Україні

За підрахунками спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури ЮНЕСКО, в Україні в ході бойових дій були частково або повністю зруйновані 152 культурні об’єкти.

Читати

Євробачення 2023 не відбудеться в Україні- EBU

Євробачення 2023 не відбудеться в Україні навіть після звернення української сторони до Європейського мовника щодо перегляду такої категоричної позиції. Разом з тим, не факт, що пісенний конкурс пройде у Британії, як повідомлялося раніше.

Читати

В Україні пропонують перейменувати Національну музичну академію імені Чайковського

На сайті Кабінету Міністрів України зареєстрували електронну петицію із пропозицією перейменувати Національну музичну академію імені Чайковського, розташовану в центрі Києва на Майдані Незалежності.

Читати

Україна пропонувала провести Євробачення у Львові, Закарпатті та Києві

Європейська мовна спілка у п’ятницю відмовила Україні у проведенні Міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” у 2023 році після проведення ЄМС аналізу ситуації з безпекою в країні у червні.

Читати

Ткаченко оскаржить рішення щодо перенесення Євробачення в Лондон

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що Україна не погоджується з характером ухвалення рішення Європейською мовною спілкою щодо неможливості проведення міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2023” у країні.

Читати
1 2 3 288