Журналісти і лікарі заради допомоги дітям з аутизмом та синдромом Дауна зіграли благодійний матч

Напередодні “Суперкубку” на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова відбувся благодійний футбольний матч серед команд Збірної журналістів України та Збірної лікарів України.

Читати

Благодійний матч на підтримку дітей з аутизмом та синдромом Дауна (онлайн-трансляція матчу)

Сьогодні на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова відбувається благодійний футбольний матч серед команд Збірної журналістів України та Збірної лікарів України.

Читати

Напередодні «Суперкубку» відбудеться благодійний матч на підтримку дітей з аутизмом та синдромом Дауна

21 вересня 2021 року, о 18:00 год., в місті Києві на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова відбудеться благодійний футбольний матч серед команд Збірної журналістів України та Збірної лікарів України.

Читати

Збірна журналістів на Чемпіонаті світу з мініфутболу перемогла команду нотаріусів

В столичному Гідропарку відбувся благодійний матч між командами нотаріусів та “Збірною журналістів України”. Матч відбувався в рамках Чемпіонат світу з мініфутболу.

Читати

У Києві відбувся щорічний благодійний турнір «Кубок Незалежності»

Із нагоди 30-ї річниці незалежності України в Києві на полях зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова відбувся щорічний турнір «Кубок Незалежності».

Читати

Збірна журналістів стала володарем “Літнього благодійного кубку”

На стадіоні НТК ім. Баннікова відбувся щорічний “Літній благодійний кубок” між командами ФК “Маестро” та “Збірною журналістів України”.

Читати

Збірна журналістів України стала володарем “Літнього благодійного Кубку”

На стадіоні НТК ім. Баннікова відбувся благодійний матч за «Літній благодійний Кубок» між командами зірок ФК «Маестро» та «Збірною журналістів України».

Читати

«Літній благодійний кубок» серед команд зірок та збірної журналістів (онлайн трансляція матчу)

На стадіоні НТК ім. Баннікова розпочався благодійний матч за «Літній благодійний кубок» між командами зірок ФК «Маестро» та «Збірною журналістів України».

Читати

В Києві відбудеться «Літній благодійний кубок» серед команд зірок та збірної журналістів

12 серпня 2021 року, о 18:00 год., на стадіоні НТК ім. Баннікова, відбудеться благодійний матч за «Літній благодійний кубок» між командами зірок ФК «Маестро» та «Збірною журналістів України».

Читати

За результатами VI «Парламентського кубку» діти з Луганщини отримали нову футбольну форму

Діти з смт. Комишуваха, що на Луганщині (10 км від лінії фронту) отримали від організаторів та спонсорів шостого благодійного матчу «Парламентський кубок – 2021» професійну футбольну форму та футбольні м’ячі.

Читати
1 2 3 9