Переможцем п’ятого благодійного матчу «Парламентський кубок – 2020″стала «Збірна журналістів України»

На стадіоні НТК ім. Баннікова відбувся п’ятий щорічний благодійний матч «Парламентський кубок – 2020» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України».

Читати

Діти-переселенці та діти бійців АТО нагородили учасників “Зимового благодійного кубку”

20 грудня у футбольному залі  НПУ ім.Драгоманова відбувся щорічний футбольний турнір «Зимовий благодійний Кубок» – подаруй дітям-переселенцям свято.

Читати

Команда Національної гвардії України стала володарем “Кубку Захисника – 2019”

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в стінах Військового інституту імені Героїв Крут відбувся четвертий благодійний матч «Кубок Захисника» з міні-футболу.

Читати

Збірна журналістів України та ветерани “Металурга” розіграли “Кубок Запоріжжя”

14 листопада на стадіоні «Титан» відбувся товариський матч за «Кубок Запоріжжя» між Збірною Ветеранів ФК «Металург Запоріжжя» та «Збірною журналістів України».

Читати

Збірна журналістів та Ветерани Металурга перед матчем Україна – Естонія розіграють “Кубок Запоріжжя”

14 листопада 2019  року, о 13:00 год., на стадіоні «Титан» відбудеться товариський матч за «Кубок Запоріжжя» між Збірною Ветеранів ФК «Металург Запоріжжя» та «Збірною журналістів України».

Читати

«Національна збірна України серед ветеранів» здобула «Кубок Легенд українського футболу»

Напередодні матчу «Динамо» – «Шахтар», команди «Національної збірної України серед ветеранів» та «Збірна журналістів України» взяли участь в благодійному матчі за «Кубок Легенд українського футболу».

Читати

Команди Ветеранів та журналістів зіграють футбольний матч за «Кубок Легенд українського футболу»

Національна збірна України серед ветеранів та Збірна журналістів України напередодні матчу «Динамо» – «Шахтар»  зіграють футбольний матч за «Кубок Легенд українського футболу».

Читати

Ветерани ФК “Металіст” та Збірна журналістів взяли участь в благодійному матчі “Кубок Харкова”

Напередодні матчу між Збірною України та Збірною Литви, 11 жовтня, на стадіоні “Динамо-Арена” відбувся благодійний матч за “Кубок Харкова” між Збірної журналістів України та Ветеранами ФК “Металіст”.

Читати

«Збірна журналістів» та Ветерани ФК «Металіста» перед матчем «Україна-Литва» розіграють «Кубок Харкова»

11 жовтня 2019 року, о 16:00 год., на стадіоні «Динамо-Арена» відбудеться  благодійний футбольний матч «Кубок Харкова» серед команд Ветеранів ФК «Металіст» та Збірної журналістів України.

Читати

“Збірна журналістів України” стала володарем «Кубку Дніпра»

Напередодні товариського матчу між Збірною України та Збірною Нігерії, відбувся благодійний матч за “Кубок Дніпра” між Збірної журналістів України та Ветеранів ФК “Дніпра”.

Читати
1 2 3 7