Байден закликав Верховний суд США не виключати нелегальних мігрантів з перепису населення

Обраний президент США Джозеф Байден висловив надію на те, що Верховний суд країни відхилить спробу адміністрації республіканця Дональда Трампа домогтися виключення порушників міграційного законодавства з перепису населення.

Читати

Шотландія не виключає судовий позов, якщо Лондон заблокує новий референдум

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен дала зрозуміти, що може звернутися до суду за дозволом провести новий референдум про незалежність, якщо Лондон спробує його заблокувати.

Читати

Уряд Німеччини введе податкову знижку для людей, які працюють з дому під час пандемії

Уряд Німеччини планує ввести податкову знижку для людей, які працюють з дому під час пандемії, щоб допомогти компенсувати більш високі витрати на опалення, електрику та інші рахунки.

Читати

Підрозділи азербайджанської армії вступили в Лачинський район Нагірного Карабаху

Підрозділи азербайджанської армії вступили в Лачинський район Нагірного Карабаху, який перейшов під контроль Баку згідно з угодою про припинення військових дій у регіоні.

Читати

Австралія буде спільно з США розробляти гіперзвукову зброю

Австралія буде разом з США займатися розробкою гіперзвукових крилатих ракет. Відповідну заяву, як повідомляє агентство Reuters, у вівторок зробила австралійський міністр оборони Лінда Рейнолдс.

Читати

У Франції перепишуть закон про “глобальну безпеку”, що викликав протести

Після масових протестів проти нового закону щодо “глобальної безпеки” представники проурядової більшості у французькому парламенті погодилися переписати одну зі статей закону, що викликала найбільшу критику в суспільстві.

Читати

Штучний інтелект розв’язав наукову проблему, над якою вчені ламали голови 50 років

Компанія з розробки штучного інтелекту DeepMind прославилася тим, що навчила машину віртуозно грати в ігри. Але тепер вона розв’язала серйозну наукову проблему, яка мучить вчених вже півстоліття.

Читати
1 2 3 2 583