Звернення до читачів ІА “Центр новин”

Шановні читачі! Звертаємось до Вас за допомогою! Інформаційне агентство «Центр новин» у цей нелегкий час продовжує повідомляти  Вас про події, які відбуваються в Україні та світі. Ми фіксуємо воєнні злочини російської армії, розповідаємо про успіхи наших Захисників, підтримуємо інформаційно волонтерські організації та допомагаємо переселенцям з пошуком житла.

Читати

Швець: мирний договір без Криму і Донбасу не зупинить агресію путіна

Президент Української фундації дослідників права, доктор юридичних наук Віктор Швець в коментарі для ІА “Центр новин” прокоментував завершення переговорів України та росії та можливість підписання делегаціями мирного договору та проведення референдуму щодо змін до Конституції.

Читати

Віктор Швець: Чи здатний Зеленський стати Черчиллем?

За останні два роки я написав багато статей в яких однозначно висловлював своє припущення, що єдиним порятунком для путіна є війна. В обґрунтування цих своїх припущень висловлював певні аргументи, багато з яких справдилось.

Читати

Едуард Мкртчан. Краматорськ як education-hub: проєкція передових інновацій

Регіональні освітні хаби – світовий тренд вищої освіти. У їхній основі – синергія локальних та міжнародних суб’єктів – університетів, науковців, студентів.

Читати

Віктор Швець: парад без Зеленського або навіщо він Путіну?

Формально у світі вже давно завершились усі заходи присвячені 75 річчю закінчення Другої світової війни. Безумовно пандемія коронавірусу внесла дуже істотні зміни в відзначення цієї історичної події.

Читати

В суді оскаржили бездіяльність ВР щодо відсутності закону про державні символи України

Юрченко Юрій, керуючий Адвокатського бюро «Юрченко Юрій та партнери» оскаржив до Верховного Суду бездіяльність Верховної Ради України щодо неприйняття Закону України про опис державних символів України та порядок їх використання згідно ст.20 Конституції України.

Читати
1 2