Збірна журналістів України виграла Кубок Одеси

Збірна журналістів України  у другому благодійному матчі в м.Одесі перемогла Збірну команди реформ з рахунком 1:1 (5:4) і виграла “Кубок Одеси”.DSC_5395

Футбольний матч відбувся на стадіоні “Спартак”.DSC_5616

В першому таймі забили гравці команди реформ м.Одеса, але Збірна журналістів в другому таймі на 37 хвилині зрівняла рахунок. Гол забив Євген Кучін (канал СТБ).DSC_5406

Футбольний матч закінчився серією пенальті. Збірна журналістів перемогла Збірну команди реформ  з рахунком 5:4.33

Усі зібранні кошти підуть для надання благодійної допомоги Березівській дитячо-юнацькій спортивній школі, Одеської області.

Організатори футбольного матчу "Кубок Губернатора" Голова Одеської державної адміністрації Михеіл Саакашвілі, Радник Голови ФФУ Микола Оскома, Шеф-редактор ІА "Центр новин" Ольга Витак і діти дитячо-спортивної школи Березівського р-ну, Одеської області

Організатори футбольного матчу “Кубок Губернатора” Голова Одеської державної адміністрації Михеіл Саакашвілі, Радник Голови ФФУ Микола Оскома, Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак і діти дитячо-спортивної школи Березівського р-ну, Одеської області

Організатори матчу – Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин»,  Одеська обласна державна адміністрація, Благодійний фонд «Розвиток футболу України».DSC_5666

Головний партнер команди Збірна журналістів України – Burisma.

Головий радіо-партнер благодійного матчу – «Авторадіо», інформаційні партнери: телеканал News one, 5 канал, канал Футбол, INTV, Надзвичайні новини, Чистоньоюз, 7 канал, газета Вечірні вісті.

Більше фото на офіційній сторінці у Facebook Збірної журналістів України з футболу.