“Діамантовий” прокурор через суд домагається відставки Сакварелідзе

Екс-заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць направив до Окружного адміністративного суду міста Києва адмінпозов з вимогою визнати незаконним наказ Генерального прокурора України про призначення Давида Сакварелідзе заступником генпрокурора – прокурором Одеської області.

Про це Корнієць написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Мені стало відомо про те, що 14.04.2016 Окружний адміністративний суд м. Києва розгляне позов про скасування наказу ГПУ про призначення на посаду заступника генпрокурора Д. Сакварелідзе. Мною подано аналогічний позов 16.03.2015, однак дата засідання не визначена”, – написав Корнієць.

На його думку, позивачам варто було б об’єднається і разом підтримати позовні вимоги.

Як стало відомо раніше, народний депутат України, позафракційна Ірина Суслова, яка єдина з фракції “Самопоміч” голосувала  за призначення Генпрокурором Віктора Шокіна, за що була виключена з фракції, подала позов до Окружного адміністративного суду міста Києва з вимогою звільнити Давіда Сакварелізде із займаної посади.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.