У Кам’янці-Подільському прокуратура затримала на хабарі чиновника РДА
У Кам’янці-Подільському прокуратура затримала на хабарі чиновника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, який вимагав у жителя одного з сіл хабар за документи для підключення будинку до електрики.
Про це повідомив прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко в Facebook.
“Встановлено, що за виготовлення будівельного паспорта для подальшого підключення споруди до електричних мереж від жителя одного із сіл Кам’янець-Подільського району чиновник вимагав гроші у розмірі 2 тис грн. При отриманні обумовленої суми хабара особу викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України, а неправомірно отримані кошти вилучено”, – повідомив Лисенко.
За циим фактом під процесуальним керівництвом прокуратури поліція проводить досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди посадовою особою, поєднане з вимаганням) КК України.
Тривають першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір і фіксацію доказів.
Також вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.
