У порту «Южний» обвалився причал

Порт «Южний» зазнав значних матеріальних збитків в результаті обвалення одного з причалів. Надзвичайна подія сталася в районі споруджуваного терміналу компанії «Cargill».

На думку експертів, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт китайським підрядником.

Крім нанесення матеріальних збитків інфраструктурі порту «Южний», є й інші негативні наслідки. Обвалення причалу порушило і логістику перевалки вантажів через порт.

Терміни відновлювальних робіт на даний момент спрогнозувати складно.

Компанія «Cargill» не коментує можливість продовження будівництва в порту «Южний». Однак, фахівці вважають, що днопоглиблювальні роботи повинні бути терміново припинені, оскільки в іншому випадку аналогічні аварії можуть статися і на інших причалах порту «Южний».

Остаточні висновки про причини, розмір збитків і можливі майбутні наслідки будуть зроблені в результаті експертизи. Після проведеного розслідування події, правоохоронні органи та контролюючі організації зроблять відповідні висновки про можливий недостатній контроль відповідальних осіб за днопоглиблювальними роботами.

Джерело: www.04868.com.ua