ПАТ «Донбасенерго» досі належить “сім’ї” януковича – Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що відбувається з підприємствами “сім’ї” януковича в регіоні.

Про це він заявив в інтерв’ю «Gazeta.ua».

“Підприємств, де Олександр Янукович напряму є власником, на нашій території немає. Але досі в ПАТ «Донбасенерго» є контрольована ним частка. Про це всі знають, Служба безпеки України теж. Однак, не можемо забрати з “революційної доцільності”. Як це все зробити юридично?” – зазначив Жебрівський.

Він додав, що станом на сьогодні Олександр Янукович має опосередкований вплив на збагачувальні фабрики і «Донбасенерго».

“Ми знаємо, що деякі серйозні бізнесмени записані чисто номінально, але довести це дуже важко. У всіх цих напрямках працюємо разом з правоохоронними органами”, – підкреслив він.

Довідка: ПАТ «Донбасенерго» — енергетична компанія України, яка займається виробництвом електричної й теплової енергії, постачанням теплової енергії, ремонтом та налагодженням тепломеханічного та електричного обладнання, виготовленням запасних частин, проектувальними роботами. Входить до сфери управління НАК «Енергетична компанія України». Генеральний дириректор – Іванов Сергій Олександрович.

Інформаційне агенство “Центр новин”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.