Місія Ради Європи в Криму завершила свою роботу – Чубаров

 

ЧубаровНародний депутат України з фракції «Блоку Петра Порошенка», Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в себе на сторінці в Facebook  повідомив про те, що місія Ради Європи на чолі із спецпредставником Генерального секретаря Ради Європи Жераром Штурманом, завершила свою роботу в анексованому Криму 31 січня, і виїхала з півострова.

«Пану Жерару Штудману, якого супроводжували три колеги вдалося кардинально переформатувати запропоновану їм окупаційною владою програму перебування в Криму і зустрітися також з членами Меджлісу кримськотатарського народу, представниками низки кримськотатарських та українських громадських організацій, окремими активістами громадянського співтовариства, що займаються правозахисною діяльністю, журналістам», – сказав Чубаров.

Він відзначив, що особливе місце зайняла зустріч Жерара Штутмана із заступником Голови Меджлісу кримськотатарського народу, політв’язнем Ахтемом Чийгоз, який  перебуває в катівнях ФСБ.

Рефат Чубаров також подякував Генеральному секретарю Ради Європи пану Турбйорн Ягланду за те, що даний візит відбувся.

«Ми відзначаємо роль Української держави, за згодою якого стало можливим відвідування Спецпредставником Генерального секретаря Ради Європи та супроводжуючими його особами тимчасово окупованій Російською Федерацією території Криму.

При цьому, керівництво Меджлісу кримськотатарського народу буде і далі робити зусилля для постійного перебування на півострові Міжнародної місії з моніторингу дотримання прав людини в умовах окупованого Криму», – підкреслив Чубаров.

 

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.