На День Києва відбувся 17-й мегамарш вишиванок

У Києві на День міста 28 травня відбувся 17-й Мегамарш вишиванок, у якому взяли участь близько двох тисяч людей.

Учасники заходу зібралися традиційно у сквері біля метро «Золоті ворота» і пройшли центром столиці. Колона вирушила за маршрутом Софійська площа – Михайлівська площа – Андріївський узвіз – Контрактова площа.

Мегамарш у вишиванках – фестивальний рух української культури, який підхопили не лише більшість великих міст України, а й багатьох країн світу. Мегамарш заснований у Києві восени 2008 року. Відтоді захід відбувається традиційно двічі на рік: навесні та восени.

282306AA-83B0-48A6-A973-529803204C1A_w974_n_s

A143C2A5-6E45-4C61-AA81-57698DFF4573_w974_n_s

3E7D7030-1C5B-497C-9F77-5283AAA47BCC_w974_n_s

 

ACEA75E0-9FD1-4401-9189-4D26F38CE64A_w974_n_s

Фото Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.