Артем Ситник: Завдання НАБУ – зупинити виведення коштів через офшори

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив про те, що однією з першочергових завдань бюро є не допустити зниження вартості державних підприємств у процесі приватизації та зупинити відмивання коштів.Про це він заявив під час зустрічі з делегацією голів парламентів держав Північної Європи і Балтії в Києві

За словами Ситника, завдання Національного антикорупційного бюро України зупинити виведення коштів через офшори і фіктивні компанії, що призводить до зменшення вартості держпідприємств для їх подальшої приватизації.

«Для виявлення можливих порушень при приватизації держпідприємств необхідно буде вже після завершення процесу проводити ревізію», – зазначив Артем Ситник.

Директор НАБУ також додав, що збитковість державних підприємств в Україні поступово зменшується, що вказує і на зміну ситуації у сфері боротьби з корупцією.

«До діяльності державних підприємств прикута громадська увага, в тому числі з боку громадянського суспільства та ЗМІ. Є багато журналістських матеріалів, які дають підстави для подальших розслідувань НАБУ», – резюмував Артем Ситник.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.