Лещенко закликає Кононенка прокоментувати з трибуни ВР звинувачення міністра економіки щодо тиску

Народний депутат України Сергій Лещенко закликав народного депутата Ігоря Кононенка з трибуни Парламенту прокоментувати звинувачення Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса щодо тиску.
Про це депутат заявив на засіданні Парламенту.
За його словами, міністр на прес-конференції “прямим текстом заявив, що він іде у відставку через тиск, який на нього здійснюється смотрящим у ВР і він назвав прізвище колеги по фракції БПП Кононенка”.
“Я хочу, щоб Кононенко вийшов на цю трибуну і прокоментував звинувачення, які лунають на його адресу”, – зазначив Сергій Лещенко.
За його словами, якщо Кононенко “причетний до корупції, то він так само має скласти мандат, як зробили інші депутати, наприклад, Мартиненко. А якщо він не причетний до корупції, то він має відповісти на ці звинувачення”.

Він наголосив, що потрібно завершити із “договорняками в парламенті”, бо інакше все це закінчиться достроковими виборами ВР.

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавичус прийняв рішення подати у відставку і закликав парламент проголосувати з цього питання вже завтра.
Міністр підкреслив, що ключовою причиною його звільненння з посади міністра став конфлікт із заступником голови фракції Блоку Петра Порошенка Ігорем Кононенком.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.