Всі ініціативи Абромавичуса по заміні глав держпідприємств блокуються особисто Яценюком з подачі Кононенко і декількох груп впливу – Саакашвілі

Всі ініціативи Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса по заміні керівників державних підприємств блокуються особисто Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком з подачі першого заступника Голови фракції “Блок Петра Порошенко” Ігоря Кононенка і декількох груп впливу.

Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, цитує видання “Інтерфакс”.

“Вчора довго говорили з Айварасом Абромавичусом, і він розповів ще багато всього цікавого. Хіба не сумно, що литовців і грузинів змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку етнічних українців, які прорвалися у владу”, – написав М. Саакашвілі на своїй сторінці в Фейсбук в середу.

“Я працюю разом з Айварасом в Раді з реформування держпідприємств, головою якого я став за його ініціативою і хочу підтвердити, що всі наші ініціативи щодо заміни керівників держпідприємств блокуються особисто прем’єр-міністром з подачі Ігоря Кононенка і ще кількох груп впливу”, – повідомив також А. Абромавічус.

Як повідомлялося, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі А. Абромавічус заявив про рішення подати у відставку із-за відсутності підтримки та активної протидії проведеним його командою реформ.

У свою чергу перший заступник голови парламентської фракції БПП В. Кононенко назвав емоційною заяву А. Абромавичуса і вважає його спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.