Екс-заступника мера Запоріжжя звинувачують у зловживанні службовим становищем при проведенні операцій з землею
Екс-заступник мера Запоріжжя звинувачується у зловживанні службовим становищем під час проведення операцій із землею.
Про це повідомив керівник Запорізької місцевої прокуратури №2 Роман Мазурик.
«Запорізькою місцевою прокуратурою №2 13 червня підписано і направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міського голови Запоріжжя за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки)», – повідомив він.
За словами Мазурика, підставою для звинувачення стали незаконні операції з землею на території одного з елітних районів котеджної забудови в Запоріжжі – селища Великий Луг.
«Заступник мера, будучи посадовою особою, на яку покладено відповідальність за виконання рішень Запорізької міськради щодо територій селища Великий Луг, зловживаючи своїм службовим становищем, на порушення вимог законодавства і всупереч Генплану міста, погодив проекти рішень про незаконну передачу 26 громадянам земельних ділянок загальною площею понад 2,5 га і вартістю понад 3,5 млн грн. Надалі він же, зловживаючи своїм службовим становищем заступника мера, депутата міськради і заступника профільної – «земельної» комісії міськради, сприяв «проходженню» рішення про виділення землі через сесію міськради», – повідомив Мазурик.
Довідка: Кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України було відкрито восени 2015 року у зв`язку з виявленням органами прокуратури махінацій із землею у рекреаційній зоні Запоріжжя.
26 листопада 2015 р. екс-заступнику міського голови Запоріжжя було повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем – незаконну передачу під забудову землі дитячого оздоровчого табору «Дружба» в селищі Великий Луг.
Зараз екс-чиновник перебуває в Запоріжжі. За словами керівника Запорізької місцевої прокуратури №2 Романа Мазурика, йому обрано запобіжний захід не пов`язаний з позбавленням волі, спроб переховуватися від слідства екс-заступник мера не вживав.
