ГПУ створила Управління щодо розслідування анексії Криму

Сьогодні, 5 лютого, під час засідання Комітету з питань національної безпеки і оборони заступник Генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів про те, що у Генеральній прокуратурі створене Управління щодо розслідування обставин анексії Криму Росією.

“У Генеральній прокуратурі України створено управління з розслідування злочинів проти міжнародного правопорядку і людяності. У цьому управлінні розслідується одне єдине провадження, в якому вивчаються події, починаючи з 24 лютого 2014 року, до укладення перших Мінських угод про перемир’я у вересні 2015 року”, – повідомив він.

А. Матіос зазначив, що наразі вже допитали частину членів уряду, членів РНБО, “а також усіх, наділених владними повноваженнями на той момент осіб, від волі і обов’язків і зобов’язань яких залежали ті чи інші державні управлінські та виконавчі рішення”.

Він також додав, що наразі українські суди прийняли рішення про виїмку важливих документів і розсекречення матеріалів, які будуть представлені на наступному засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.