Джемілєв: Кримськотатарська діаспора Туреччини допоможе відкрити в Україні школи, дитсадки і культурні центри

Кримськотатарська діаспора Туреччини працюватиме над відкриттям шкіл, дитячих садків, культурних центрів нашої мови і культури в Україні.
Про це повідомив народний депутат, представник президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на своїй сторінці у Facebook.

«Платформа кримськотатарських організацій Туреччини, яка об’єднує 43 кримськотатарські організації по всій країні, 6-7 лютого провела своє чергове засідання в Анкарі. На засіданні були прийняті рішення щодо допомоги нашому народу у вирішенні нагальних питань», – зазначив він.

«Представники кримськотатарської діаспори планують підтримувати ініціативи, пов’язані з відкриттям кримськотатарських шкіл та класів, дитячих садків, мечетей та культурних центрів для розвитку кримськотатарської мови і культури», – зазначив Джемілєв.

За його словами, планується створювати подібні заклади у місцях проживання кримських татар в Україні в Херсонській області.
Джемілєв наголосив, що всі рішення, прийняті Платформою кримськотатарських організацій Туреччини, відповідають принципам і рішенням Курултаю кримськотатарського народу, Меджлісу кримськотатарського народу і Всесвітнього конгресу кримських татар.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.