Абромавичус збирає додаткові докази для НАБУ

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус на цьому тижні планує надати додаткові матеріали детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і провести як мінімум три зустрічі з представниками бюро. Про це він заявив після допиту в НАБУ.
Допит міністра тривав 3 години. Він повідомив, що домовився з детективами про те, що на цьому тижні щонайменше три рази вони ще зустрінуться для дачі нових свідчень.

Також Абромавичус заявив, що ситуація, коли окремі депутати або політики хотіли б мати “своїх” представників в міністерствах, суперечить логіці реформ.

“Вважаю, що в українській політиці це ненормально, коли окремі депутати або інші політики хотіли б мати своїх заступників в міністерствах. Скільки у нас міністерств? 18 міністерств. У кожному, в середньому, десь 4 заступники, 72 людини. Ну, тоді якщо вже так справа пішла, так давайте, об’єднаємося в групи по чотири або по п’ять і кожного призначайте по своєму заступнику в окремо взятих міністерствах. Це неправильний підхід, це повністю несумісне з підходом до реформ, і реформи так не робляться. Тому я вважаю, що тиск на міністрів, призначати керівників держкомпаній, своїх заступників – це просто суперечить логіці бізнесу, логіці прозорості, шляху реформ. Тому ми знаходимося тут (в НАБУ – ред.) і будемо розбиратися “, – сказав Абромавичус.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.