Син Джемілєва 12 лютого зустрінеться з родичами – адвокат

Ув’язнений у Росії син лідера кримських татар, народного депутата Мустафи Джемілєва Хайсер зустрінеться з родичами 12 лютого. Про це адвокат Хайсера Микола Полозов повідомив телеканалу «112 Україна».
”Побачення з рідними відбудеться 12 лютого в цю п`ятницю, він зустрінеться з матір`ю і дружиною. Раніше це не дозволялося, тому що при перебуванні у слідчому ізоляторі тривалі побачення не надаються. З моменту, як він опинився в колонії, таке побачення стало можливим”, – зазначив він.
Адвокат також не виключив, що найближчим часом сина Джемілєва відвідає український консул.
”У зв`язку зі справою Савченко ми щільно працюємо з консулом України в Ростові-на-Дону Віталієм Москаленком. Я йому розповів про Хайсера, він висловив зацікавленість. Сам Хайсер теж хоче, щоб його відвідав консул. Я думаю, що найближчим часом це відбудеться”, – сказав він.
Полозов вважає, що Хайсер «залишається заручником в РФ в першу чергу через ставлення російської влади до діяльності його батька».
«Росія, мені здається, спочатку взагалі хотіла довічно позбавити його свободи. Мені вдалося в суді присяжних розбити це звинувачення, його виправдали за статтею ”вбивство”, і таким чином Хайсер повинен вийти на свободу вже в листопаді цього року. Тому, я не думаю, що російська влада буде намагатися його відпустити, рішення, безумовно, приймається в Кремлі з таких питань”, – додав він.
Адвокат також повідомив, що у даний час син Джемілєва почувається добре.
Раніше Полозов повідомив, що 25 лютого в Астрахані відбудеться суд з розгляду клопотання щодо можливості умовно-дострокового звільнення Джемілєва.

Джерело. http://ua.112.ua/suspilstvo/khaiser-dzhemiliev-zustrinetsia-z-ridnymy-12-liutoho-advokat-290605.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.