Прокуратура АРК встановила анкетні дані понад 21000 правоохоронців, які працювали в Криму на момент окупації

Прокуратура Автономної Республіка Крим встановила анкетні данні понад 21 тисячі людей, які на момент окупації півострову працювали в правоохоронних органах АР Крим та м. Севастополя.

Про це йдеться на сайті відомства.

“Відносно цих осіб здійснюється досудове розслідування, в ході якого вживаються усі необхідні заходи для отримання доказів ймовірної причетності до вчинення державної зради чи інших злочинів та прийняття законного рішення щодо кожного працівника вищезазначених правоохоронних органів”, – зазначають у прокуратурі.

Також зазначається, що прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється досудове розслідування у низці актуальних кримінальних проваджень щодо вчинення колишніми працівниками 16 правоохоронних органів АР Крим та м. Севастополя (Прокуратура, МВС, ДМС, ДпТС, ДФІ та ін.) кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Росія окупувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Україна приєднання Криму до РФ не визнає, як і більшість країн Заходу, які запровадили щодо Росії низку політичних і економічних санкцій.