ГПУ почала процедуру спецрозслідування щодо Сергія Арбузова

Генеральна прокуратура розпочала спеціальне досудове розслідування стосовно екс-голови Нацбанку Сергія Арбузова за підозрою у розтраті чужого майна.

15 лютого слідчий суддя Печерського райсуду Києва задовольнив клопотання ГПУ й дав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування стосовно Арбузова.

Про це повідломяє Генпрокуратура.

Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ підозрює Арбузова у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем голови Набанку в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 ККУ).

У відповідному кримінальному провадженні 20 травня 2015 року Генпрокуратура звернулася до суду з клопотанням про започаткування процедури спеціального досудового розслідування.

Главою 24-1, якою чинний Кримінальний процесуальний кодекс України доповнено відповідно до закону від 7 жовтня 2014 року, передбачено процедуру проведення спеціального досудового розслідування (in absentia), тобто можливості заочного засудження судом у разі коли особа перебуває у міждержавному чи міжнародному розшуку.

Санкцією ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Арбузов утік із України після зміни влади, до якої прзвели протетси на Майдані у 2014 році.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.