Сакварелідзе: Справа щодо в вбивства Бузини має бути розслідувана ГПУ.

Про це заступник Генерального прокурора, прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе повідомив в себе на сторінці в Facebook.

Сакварелідзе зауважив, що ніколи не уникав відповідальності, а навпаки завжди з усією серйозністю підходив до виконання своїх обов’язків. Тому вважає, що справу щодо вбивства журналіста Олеся Бузини мають розглядати прокурори ГПУ.

«Уже рік триває розслідування резонансної справи за фактом вбивства відомого в Україні журналіста Олеся Бузини. Пару днів назад з незрозумілих для мене причин мої колеги з Генпрокуратури абсолютно необгрунтовано, на мій погляд, передали його одеської поліції. Відповідно, процесуальне керівництво тепер буде здійснювати одеська прокуратура. Досить дивне рішення, з огляду на те, що злочин було скоєно в Києві і ніякого відношення до Одеси не має», – сказав Сакварелідзе.

Він вважає, що такі дії ГПУ могли стати наслідком можливого затягування цієї справи, і дискридитації грузинської команди в Одесі.

«Якщо це було зроблено для того, щоб піти від відповідальності і спробувати якимось чином дискредитувати грузинську команду в Одесі, то я, як заступник Генерального прокурора України і прокурор Одеської області, змушений прийняти законне і цілком логічне рішення – повернути згадане вище справу назад в ГПУ», – підсумував Сакварелідзе.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.