В БПП прогнозують проведення дострокових виборів

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко вважає, що після ситуації з голосуванням за недовіру уряду парламент рухається до дострокових виборів. Про це вона заявила сьогодні під час свого виступу з трибуни Верховної Ради.

«Те, що сьогодні немає депутатів у залі, – це не лише питання безвідповідального ставлення до своєї роботи. Це так само закономірна реакція на те, що відбулося вчора в парламенті», – сказала Геращенко.

Вона наголосила на різниці в кількості депутатів, які голосували за постанову про недовіру уряду і за попередню – про визнання незадовільною роботу уряду.

«Де ділися цих 40 депутатів? Що трапилося за цей час?», – сказала депутат.

Ірина Геращенко вважає, що сьогодні Парламент заходить в серйозну політичну кризу, «найгіршу політичну кризу, яка є кризою довіри не лише між урядом і коаліцією, не лише кризою довіри у фракції «БПП», яка, на жаль, так само взяла дуже некрасиву, зіграла вчора роль у цьому сценарії, але це і серйозна парламентська криза».

Геращенко сказала, що після того, що від відбулося в Раді: «ми семимильними кроками йдемо до дочасних виборів».

У свою чергу депутат Сергій Лещенко, заявив, що під час учорашнього голосування за визнання роботи уряду незадовільною, а потім і за відставку уряду, у всіх на очах відбулася «вистава».

«Ходили по рядах, обдзвонювали, передавали трубки, казали: тікайте з Верховної Ради, тікайте, щоб не було голосів за відставку уряду», – сказав Лещенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.