Гройсман: Маємо знайти вихід з політичної кризи або перезавантажити і Парламент, і Уряд

Політичні сили Верховної Ради України у найближчий час мають знайти вихід зі складної політичної ситуації, у якій перебуває країна, або Уряд та Парламент мають бути перезавантажені. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання у середу. Цитує  спікера прес-служба Верховної ради.

В. Гройсман зазначив, що голосування народних депутатів України у вівторок за проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) поглибило політичну кризу у країні.

“Учора те, що з одного боку, Парламент визнав роботу Уряду незадовільною, а з іншого боку навіть не спромігся дати необхідну кількість голосів для того, щоби його відправити у відставку, не вирішило жодної кризи, а навпаки, її поглибило”, – зауважив він.

Голова Парламенту підкреслив, що рішення щодо виходу зі складної політичної ситуації має бути знайдене вже найближчим часом. “Все абсолютно просто: або протягом тижнів буде знайдене рішення саме тут у Парламенті політичними силами і запропонована модель виходу з цієї ситуації, або той Уряд має бути повністю перезавантажений, а якщо потрібно, і цей Парламент. По-іншому бути просто не може”, – наголосив В. Гройсман. “Це відповідальність кожного з нас”, – зазначив він, звертаючись до народних депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.