У Вінницькій області чоловік і жінка утримували в трудовому рабстві людей

У Вінницькій області 11 грудня співробітники спецпідрозділу КОРД затримали подружжя, які тримали в трудовому рабстві, щонайменше, сімох осіб.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

За даними поліції, власники пилорами, подружжя віком 44 та 42 роки, незаконно утримували на підприємстві людей, змушуючи їх безкоштовно працювати.

Жертвами ставали люди, що опинилися в несприятливих життєвих ситуаціях. Зловмисники застосовували до них психологічний тиск і фізичне насильство. Відзначається, що люди працювали на закритій території, їх контролював наглядач.

“Слідством встановлені дві людини, які вербували для власників пилорами робітників. Зазвичай роботу пропонували людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, не мали постійного місця проживання. Обіцяли гідні умови проживання та заробітну плату в розмірі 5000 гривень. Однак, за важку працю постраждалі грошей не отримували, а лише скромні продукти”, – йдеться в повідомленні.

На момент прибуття поліцейських на території пилорами знаходилося сім робочих, більшість з них не мали документів.

Працю чоловіків тут незаконно використовували протягом кількох місяців.

За місцем проживання та місцем роботи затриманих проведено ряд обшуків, вилучено речові докази. Винним загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Розслідування триває.