У Одесі завтра відбудеться гастрономічний фестиваль «День помідора»
У Одесі завтра відбудеться гастрономічний фестиваль «День помідора». 6 серпня в історичному центрі Одеси – на Дерибасівській і в Міському саду – відбудеться видовищний гастрономічний фестиваль «День помідора».
Захід пройде за підтримки департаменту культури та туризму Одеської міської ради.
У програмі: ярмарок, майстер-клас із закрутки варення із зелених помідорів і з виготовлення та закрутки томатного соку, інтерактиви та вікторини, спеціальні помідорні сюрпризи в меню, спортивно-помідорні змагання та ін.
Заплановані парад червоних машин, виставка всіх сортів одеських помідорів, дегустація, презентація осіннього фестивалю бринзи, майстер-клас з виготовлення чорноморських мідій в томатному соусі, дитячий аквагрим за мотивами казки «Чіпполіно», зйомки телепрограми «Одеса готує обід» і т . д.
Гості свята зможуть навчитися готувати страви з томатів, побувати на ярмарку-продажу помідорів, подивитися концертну програму і взяти участь в майстер-класах, спортивних змаганнях, вікторинах і конкурсах.
