Боротьба з корупцією в Україні повинна стати складовою загальної боротьби проти Кремля – посол США

Боротьба з корупцією в Україні повинна стати складовою загальної боротьби українського народу і влади проти Кремля, сказав Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт у ході першого інвестиційного форуму з питань оборони і безпеки.«Війна проти корупції – це частина війни проти Кремля», – сказав посол.

Він наголосив, що в цій боротьбі США готові надати Україні широку підтримку, а ефективні результати такої боротьби дозволять досягти багатьох цілей, включаючи поліпшення інвестиційного клімату і вихід на зовнішні ринки озброєнь.

«У цьому році наша мета – перейти від негайної військової відповіді агресору до фокусу на глибоке оборонне співробітництво, зміцнення інститутів, зокрема інститутів демократичного суспільства.Я знаю, що український уряд розуміє ці виклики. І ми хочемо, щоб Україна продовжувала йти шляхом модернізації оборонного сектора, збройних сил, упроваджувала стандарти, – сказав Пайєтт.

“Керівництво «Укрборонпрому»  заявило, що Україна хоче стати одним із провідних експортерів зброї. І це можливо, можливості для цього є. Але це станеться тільки якщо Україна проведе реформу оборонного сектора і проявить рішучість у боротьбі з корупцією», – підкреслив посол США в Україні .

Нагадаємо, раніше на необхідності посилення боротьби з корупцією в Україні наполягали глави міжнародних фінансових організацій – ключових кредиторів країни.
Зокрема, очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що Фонд може припинити співпрацю з Україною, якщо Київ не проявить належних результатів у реалізації антикорупційної політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.