Луценко: Яценюк протягом трьох тижнів має визначитися з новим складом Уряду

Лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко наголошує, що у наступні три тижні прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк має запропонувати новий склад уряду або піти у відставку, інакше розглядатиметься питання про недовіру йому особисто.

Про це Луценко сказав у коментарі журналістам.

“У нас попереду три непленарні тижні, за час яких прем`єр-міністр має визначитися: або він пропонує такий новий склад уряду і таку конкретну програму, яка збере парламентську більшість, — 226 депутатів, або він усвідомить, що цього він особисто зробити не може і складе з себе повноваження”, – сказав Луценко.
За його словами, якщо Яценюк не зробить того чи іншого кроку, то, “очевидно, доведеться повторно ухвалювати рішення про недовіру уже, власне, не уряду, а прем`єр-міністру України”.

Депутат зауважив, що законодавством Верховній Раді заборонено порушувати питання про відповідальність уряду двічі на одній сесії, але “є ще питання відповідальності прем`єр-міністра”.

“Відставка прем`єр-міністра тягне за собою відставку уряду. Це можна зробити, але я не прихильник цього”, – сказав Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.