Олімпійський відбірковий турнір з боротьби відкладено через коронавірус

Олімпійський відбірковий турнір з боротьби для спортсменів з країн Африки і Океанії, який повинен був відбутися в марокканському місті Ель-Джадіда 13-15 березня, перенесений на невизначений термін через коронавірус.

Про це повідомляється на офіційному сайті Об’єднаного світу боротьби (UWW).

Таке рішення прийнято через стурбованість влади Марокко нинішньою ситуацією з коронавірусом. Нові дати та місце проведення змагань будуть визначені пізніше.

“Ми вдячні уряду Марокко за зусилля, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусу”, – сказав президент UWW Ненад Лаловіч. – Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти швидке вирішення цієї проблеми”.

Раніше на поточному тижні влада Марокко повідомила про перший випадок зараження коронавірусом на території країни.

Влада Китаю 31 грудня 2019 року поінформувала Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) про спалах невідомої пневмонії в місті Ухань в центральній частині країни (провінція Хубей). Фахівці встановили збудника хвороби – це новий коронавірус. ВООЗ визнала спалах надзвичайною ситуацією міжнародного значення і дала захворюванню офіційну назву – COVID-19.

Число заражених в материковому Китаї перевищило 80 тисяч осіб, померли 3012, вилікувалися більше 52 тисяч. За останніми даними ВООЗ, число заражених за межами КНР перевищило 12,5 тисячі в 76 країнах, померли 214 осіб. В Італії жертвами коронавірусу, за останніми даними, стали 107 осіб.