Українські біатлоністи сенсаційно виборюють «срібло» Кубка світу

Українські біатлоністи Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний здобули срібну нагороду на восьмому етапі Кубка світу в чеському Нове Место.
Усі українські біатлоністи відпрацювали рівно, не провалилися у стрільбі, але на фінішному колі з найліпшого боку проявив себе лідер нашої команди. Чемпіон світу-2019 Дмитро Підручний. У контактній боротьбі зі шведом і росіянином він був найшвидшим і фінішував другим після норвежців.

Норвегія виграла з перевагою в 38 секунд. За переможців бігли Ветле Крістіансен, Йоганнес Дале, Тар’єй Бьо і Йоганнес Бьо.

Третіми стали шведи Себастьян Самуельссон, Єспер Нелін, Пеппе Фемлінґ і Мартін Понсілуома.

Чоловіча збірна України повторила свій рекорд на Кубку світу. У 2000 році В’ячеслав Деркач, Андрій Дериземля, Олександр Біланенко та Руслан Лисенко фінішували другими в Хохфільцені.

6. Италия Італія (0+5)  +1:46,9

Завтра етап Кубка світу в Нове Место завершать гонки з масовим стартом серед чоловіків і жінок.