Поляков подав в суд на НАЗК через недекларування Єрмака

Народний депутат Антон Поляков позивається до голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова, щоб суд зобов’язав його розібратися, чому керівник Офісу президента Андрій Єрмак не подав декларацію.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва.

”Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом народного депутата Антона Полякова до голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова. Позивач просить суд зобов’язати керівника НАЗК надати припис главі держави Володимиру Зеленському щодо проведення службового розслідування для з’ясування причин неподання Єрмаком як кандидата на посаду голови Офісу президента України, декларації за 2019 рік.

Серед інших вимог позову – визнання такої бездіяльності очільника НАЗК – протиправною”, – сказано у повідомленні.

Суд вирішив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

Нагадаємо, Глава Офісу Президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак придбав 11 березня автомобіль Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long, 2019 року випуску. Про це стало відомо зі змін в декларації, які Андрій Єрмак вніс 20 березня в Єдиний державний реєстр декларацій.