Засідання ВР відбудеться в залі о 14:00 год (оновлено)

Завтра, 30 березня, позачергове засідання Верховної Ради заплановано на 14 годину.

Про це повідомила голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко в коментарі журналістам.

Вона зазначила, що народні депутати планують збиратися в сесійній залі ВР.

За словами Тимошенко, на порядку денному буде законопроект про землю та бюджетні правки – скорочення видатків, зокрема видатки на субсидії та пільги, освіту та культуру.

У свою чергу глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зазначив, що завтра може відбутися одна або дві позачергові сесії.

“У нас завтра може бути одна або дві позачергові сесії. Ми 4 години узгоджували. Ми вирішили, що, якщо при необхідності, з’являться якісь інші законопроекти, то ми їх приймемо в режимі іншої позачергової сесії, яка може бути одна за одною” , – заявив він.

Разом з тим, глава Верховної ради Дмитро Разумков уточнив, що засідання планують почати о 14:00.

“Зараз чекаємо лист від президента про скликання позачергового засідання. В 11:00 буде погоджувальна рада … Журналісти будуть. За розпорядженням глави ВР – це буде на 3-му поверсі”, – додав він.

Крім того, заступник голови фракції ”Голос” Ярослав Железняк у коментарі журналістам повідомив, що законопроект про неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам можуть не розглядати у Верховній Раді на позачерговому пленарному засіданні, оскільки фракція ВО “Батьківщина” і депутатська група “За майбутнє” проти.

“На жаль, деякі фракції виступили проти: це “Батьківщина” і група “За майбутнє”. Тому, як я розумію, рішення про включення цього питання до порядку денного не буде, тобто воно не буде розглянуто на цьому позачерговому засіданні. І чи буде ще якесь позачергове засідання, на якому буде розглянуто цей законопроект, нам поки не відомо: ні від президента, ні від представників коаліції”, – заявив Железняк.

Крім того, він також повідомив, що наразі немає рішення щодо включення питання ринку землі до порядку денного завтрашнього засідання Верховної Ради.

”Ми чекаємо завтра зранку текст, який підготує комітет… Ми вважаємо, що є можливість його включити в порядок денний. Знову ж таки, деякі фракції виступали проти. Тому зараз рішення щодо включення питання ринку землі в позачергове засідання, яке відбудеться завтра о 14.00, – його поки немає”, – сказав депутат.

Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко повідомив, що Верховна рада планує прийняти законопроект про онлайн роботу комітетів.

“Порядок денний, на першу позачергову сесію, він стосується питань боротьби з коронавірусом та змін до роботи Верховної ради, щоб комітети могли працювати у відеорежимі в Skype. Щоб готувати необхідні закони і збиратись рідко”, – заявив Корнієнко.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, у ВР розглянуть 11 законопроектів та постанову про звільнення Ємця.