Паризький тиждень чоловічої моди і Тиждень високої моди скасовано

Французька федерація високої моди через ситуацію з коронавірусом прийняла рішення скасувати Паризький тиждень чоловічої моди і Тиждень високої моди, які були заплановані на літо.

Як повідомляється на сторінці федерації у Facebook, паризький тиждень чоловічої моди був запланований на 23-28 червня 2020 року, а Тиждень високої моди — на 5—9 липня.

“В світлі поширення пандемії COVID-19 у всьому світі необхідні рішучі рішення для забезпечення безпеки будинків моди, їх співробітників і всіх, хто працює в нашій галузі… Федерація активно співпрацює зі своїми членами з приводу можливості реалізувати альтернативні проекти”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, як пише видання Vogue, Тиждень чоловічої моди в Мілані, який було заплановано на 19−23 червня, організатори вирішили перенести на осінь і провести спільно з жіночими показами (22−28 вересня). Паралельно розробляються нові цифрові формати, щоб підтримати модні бренди.

Також, Британська модна рада ухвалила рішення скасувати покази чоловічих колекцій в Лондоні. Тиждень чоловічої моди повинен був пройти в червні 2020 року.