Лерос оприлюднив документи про продаж посад братом Єрмака

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Гео Лерос опублікував новий пакет документів і відео, які нібито підтверджують причетність брата глави Офісу президента Дениса Єрмака до продажу посад у державних органах.

Про це Гео Лерос написав на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши відповідні документи

Йдеться про призначення на посаду президента НАЕК «Енергоатом» Володимира Купчака.

«Надаю факти корупції за призначенням Купчака на Енергоатом. Подивіться уважно, хто його лобіював в офіційному зверненні на прем’єр-міністра, що відповідає відео, яке я також додаю, де люди, пов’язані з Денисом, обговорюють, як візьмуть з Купчака за посаду 5 (схоже, що мільйонів)», – написав Лерос.

Також нардеп заявив, що в даний момент Купчака хочуть призначити віце-президентом «Енергоатому», тому що «у нього недостатньо стажу».

Нагадаємо, відео минулими вихідними виклав у Facebook нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос, зі звинуваченнями у тому, що новий глава Офісу президента та його брат продають посади.

Андрій Єрмак 29 березня заявив, що подає заяви до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від “Слуги народу” Гео Леросом.

Згодом Лерос оприлюднив нові відео розмов брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував скандал з братом голови ОПУ Андрія Єрмака: “Якщо підтвердиться, чиновник буде покараний”.

ДБР відкрило кримінальне провадження на Гео Лероса за поданням голови ОПУ Єрмака.

Брата Єрмака через скандал позбавили статусу радника.