Розвідка США дійшла висновку, що Китай може применшувати кількість жертв коронавірусу

Розвідка США повідомила Білий дім у таємній доповіді, що Китай приховує реальні масштаби пандемії коронавірусу у країні, включно із кількістю хворих та загиблих.

Про це заявило видання Bloomberg News з посиланням на 3 анонімні джерела в уряді США. 2 з посадовців заявили, що доповідь розвідки США твердить, що Китай сфальсифікував офіційні дані про кількість жертв коронавірусу.

Повідомляється, що у Білому домі, посольстві Китаю у США не прокоментували повідомлення Bloomberg News.

Як відзначають у виданні, Білий дім буцімто отримав доповідь розвідки минулого тижня, пише ГА.

Повідомлення ЗМІ підхопили у таборі президента США Дональда Трампа, де раніше звинувачували засоби масової інформації у буцімто упередженому ставленні до дій президента спрямованих на протидію поширенню коронавірусу.

“Та ну… Справді? Цікаво, яка частина ЗМІ, які поширювали заяви комуністичного Китаю протягом останніх 2 тижнів, тепер принесуть свої вибачення та привернуть увагу до цього повідомлення? Думаю, що 0”, -твітує син президента США Трамп-молодший.

Раніше Сенатор-республіканець від штату Флорида Рік Скотт закликав Конгрес розпочати розслідування проти Світової організації охорони здоров’я відносно її відповіді на пандемію коронавірусу, звинувативши ВООЗ у «допомозі Китаю приховати» повний масштаб розповсюдження хвороби. Про це пише видання The Hill.