Бізнес Трампа втрачає більше $ 1 млн в день через коронавірус

Втрачена виручка Trump Organization через спалах коронавіруса перевищує $ 1 млн в день, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на аналіз публічних даних і людей, знайомих з ситуацією. Також пандемія може перешкодити сімейному бізнесу президента США Дональда Трампа вигідно продати готель у Вашингтоні.

Основну виручку Trump Organization приносить бізнес, пов’язаний з нерухомістю, відпочинком і подорожами. Кілька належать їй готелів вже закриті, а об’єкти в Нью-Йорку, Вашингтоні, Лас-Вегасі і Флориді змушені були скоротити або відправити у вимушену відпустку більше 500 співробітників. Заповнюваність готелів, які продовжують працювати, низька. Так, в Trump International Hotel у Вашингтоні на 263 номери в один з березневих днів було тільки 11 постояльців.

Trump Organization, якою управляють старші сини Трампа, зараз як раз намагається продати цей готель, що знаходиться в історичній будівлі старого поштового управління, яке вона орендує у уряду. Термін його оренди становить майже 100 років. Компанія вела переговори з двома потенційними покупцями, а розмір угоди міг скласти $ 320-350 млн. Це могло стати найбільшою продажем готелю в Вашингтоні, якщо вважати по вартості окремого номера. Але переговори ні до чого не привели, і угоду навряд чи вдасться укласти, поки ситуація з пандемією не проясниться, кажуть джерела WSJ.

Загальний виторг Trump Organization за останнім часом неможливо визначити, пише WSJ. Але видання припускає, що дохід від дорогих офісів може частково компенсувати зниження виручки належать компанії готелів і гольф-клубів. Річна виручка гольф-клубів Трампа в Нью-Йорку і Нью-Джерсі, наприклад, становила близько $ 45 млн.

Тим часом, компанії, пов’язані з Трампом і членами його сім’ї, не можуть отримати фінансову допомогу в рамках прийнятого в березні пакета заходів на $ 2 трлн для стимулювання економіки США. Положення про це було спеціально включено в закон; обмеження також стосуються компаній, пов’язаних з конгресменами і чиновниками адміністрації.