Переліт і проживання сім’ї президента в Омані на початку січня оплачувала перша леді

Переліт і проживання сім’ї президента України Володимира Зеленського в Омані на початку січня цього року оплачувала дружина глави держави Олена Зеленська, з дорогою назад – допоміг султанат Омана.

“Переліт туди і готель оплачувала дружина президента. А назад Султанат Омана надав українській державі підтримку і допоміг терміново відправити президента Володимира Зеленського в Україну після трагічної катастрофи українського літака в Ірані”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі ОП.

5 січня 2020 года Офіс президента України, повідомив, що Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом із родиною рейсовим літаком за власні кошти, і де у глави держави заплановані зустрічі на вищому рівні.

5 січня Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за іноземні справи Оману, Юсуфом бін Аляві бін Абдуллою і наголосив на зацікавленості України в прямих інвестиціях з Оману. 6 січня під час зустрічі з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Омана Абдулсаламом аль-Муршидом Зеленський обговорив активізацію інвестиційної співпраці між країнами.

Вранці 8 січня Офіс президента повідомив, що Зеленський перервав свій візит в Оман і терміново повертається в Україну в зв’язку з катастрофою українського літака авіакомпанії МАУ в Ірані.

Як повідомляє ІА “Центр новин”, Офіс президента повідомив НАЗК, що чартерний літак з Оману, яким у січні до Києва повертався президент Володимир Зеленський, оплатив Султанат Оман.