Майже кожен четвертий малий бізнес у США може закритись

Майже кожен четвертий малий бізнес у США може закритись впродовж наступних двох місяців, якщо криза через спалах коронавірусу триватиме. Про це свідчить дослідження Американської торгової палати та компанії MetLife, яке оприлюднили у п’ятницю.

11% ремпондентів – власників малих підприємств сказали, що закриються впродовж наступного місяця.

Ще 24% сказали, що вони наразі вже закрилися тимчасово. Дослідження проводили з 25 по 28 березня 2020 року, передає Голос Америки.

Більшість представників малого бізнесу вважають, що прямі готівкові виплати для американців були б найбільш корисною допомогою в пакеті відновлення економіки, яку ухвалив Конгрес і підписав президент США Дональд Трамп у п’ятницю.

Трамп у суботу на своїй твітер-сторінці повідомив, що має намір просити Конгрес більше грошей для позик малому бізнесу, який переживає труднощі, якщо вичерпаються кошти у пакеті стимулів.

“Я негайно попрошу Конгрес надати більше грошей, щоб підтримати малий бізнес за програмою захисту доходів, якщо вже виділені кошти закінчаться”, – написав президент на своїй твіттер-сторінці у суботу.

За програмою фіксальних стимулів станом на вечір п’ятниці американські компанії-позичальники взяли 17 тисяч позик у сумі 5,4 мільярда доларів, – повідомляє представниця Адміністрації малого бізнесу США.

Раніше, Трамп підписав пакет економічної допомоги на понад 2 трильйони доларів. Пакет включає відправку чеків мешканцям країни, підтримку осіб, які опинились без роботу, допомогу провайдерам медичних послуг, бізнесам та ін.