Саакашвілі: Законопроект про відкриту митницю застряг в Парламенті

Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляє про блокування парламентським Комітетом законопроекту про створення некорумпованої митниці.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні парламент пішов на трьхотижневу перерву так і не зареєструвавши запропонований нами законопроект “Про відкритий митний простір”. У комітеті нам заявили, що сьогодні законопроект перестали підтримувати БПП, хоча вчора керівництво фракції запевнило мене в повній підтримці законопроекту”, – зазначив він.

Голова Одеської ОДА наголошує, що цей закон дозволить “вперше створити в Україні абсолютно нову митницю, перекриє контрабандні і корупційні потоки”.

“Ми вже почали будувати цей новий термінал і на конкурс подали заяву кілька тисяч людей. Новий термінал повинен відкритися найпізніше в середині квітня і, звичайно, позбавить дуже-дуже багатьох їх корупційних доходів”, – пояснив він.

“Я не знаю наскільки це випадковий збіг чи ні, але три дні тому СБУ зробило запит на документи у будівельників нового терміналу, а також провело з ними детальну бесіду. Я ще тішу себе думкою, що це всього лише непорозуміння і локальні ініціативи, а не системний саботаж”, – додав Саакашвілі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.