На Філіппінах скасували міжнародний військово-морський парад

Влада Філіппін скасувала заплановані на травень Міжнародний військово-морський парад і військово-морський симпозіум країн західної частини Тихого океану через пандемію коронавірусу, повідомляє видання Inquirer.

Симпозіум проводиться раз на два роки і цього разу вперше мав відбутися на Філіппінах і завершитися парадом. За даними ЗМІ, цього року заходи збігаються з 122-річчям Філіппінського флоту.

“Зараз ми направляємо повідомлення військово-морським флотам різних країни про те, що ми маємо намір відкласти на невизначений час проведення 17-го військово-морського симпозіуму країн західної частини Тихого океану (WPNS) і міжнародного військово-морського параду на більш пізню дату… Це необхідно для забезпечення здоров’я і безпеки беруть участь флотів”, – цитує видання командувача Військово-морським флотом Філіппін віце-адмірала Джованні Карло Бакордо.

Як зазначає видання, у військово-морському параді, який вперше був би організований Філіппінами, повинні були взяти участь флоти з 17 країн, включаючи США, Китай, Росію і Японію.