Екс-чемпіон світу з боксу заявив, що пандемія коронавірусу пов’язана з впровадженням 5G

Колишній чемпіон світу з боксу за версіями WBA і IBF в напівсередній вазі Амір Хан вважає, що пандемія коронавірусу пов’язана з впровадженням 5G.

Амир Хан: «На меня вылилось столько ненависти, когда я говорил ...

Спортсмен впевнений, що коронавірус з’явився не в Китаї. Поширення нового вірусу пов’язане з бажанням урядів різних країн контролювати населення.

“Коронавірус тут, коронавірус там, вам, напевно, це набридло, як і мені. Ви не думаєте, що це якось пов’язано з 5G і вишками, які будують? Це зроблено людьми. Це може бути зроблено для контролю населення – позбутися багатьох з нас, особливо коли вони кажуть, що це шкодить літнім людям”, – наводить BoxingScene екс-чемпіона.

Хан також звернув увагу на те, що кожен раз, при запуску нового покоління мобільного зв’язку, в світі відбувалися спалахи різних епідемій.

“Ще в 2003 році, коли запускали 3G – стався спалах атипової пневмонії. У 2009 ввели 4G і в світі буяв свинячий грип. Зараз вводять 5G і коронавірус. Вони скажуть, що Амір Хан втратив голову. Вони можуть спробувати ізолювати мене, сказавши, що цей хлопець отримав занадто багато ударів по голові”, – вважає спортсмен.

Відзначимо, що впровадження стандарту мобільного зв’язку 5G в європейських країнах спричинив негативний вплив на тварин і птахів.

У Голландії після включення базових станцій загинуло більше тисячі шпаків. Тільки в парку Гюйгенса в Гаазі знаходили по 40-60 мертвих птахів. Експертиза показала, що загиблі птахи були повністю здоровими.

Експерти вважають, що шпаки загинули через те, що довжина хвилі 5G не відрізняється від довжини тіла птиці.