Трамп обіцяє підтримку енергокомпаніям США

Федеральний уряд США всіма можливими засобами підтримає американську нафтову і газову індустрію, постраждалу від падіння цін на нафту.

Якщо виникне необхідність, то будуть введені нові мита на імпортну нафту, заявив президент США Дональд Трамп ввечері в суботу, 4 квітня.

Зараз в США на карту поставлені тисячі робочих місць в одній з найважливіших галузей індустрії, вказав Трамп. “Я великий шанувальник нашого великого енергетичного бізнесу”, – заявив він, пообіцявши зробити “все, що потрібно”.

3 квітня Трамп провів у Білому домі зустріч з керівниками великих американських енергетичних компаній. На ній він заявив, що підтримає їх “на 1000 відсотків”.

Падіння цін зробить видобуток нафти в США невигідним

Останнім часом ціна на нафту різко впала. Причинами падіння став, як конфлікт з приводу обсягу нафтовидобутку між Росією і Саудівською Аравією, так і зниження попиту на “чорне золото” через пандемію коронавірусу.

За даними енергетичної інформаційної адміністрації-незалежного американського агентства, що входить до складу Міністерства енергетики, США з 2009 року з видобутку газу поступаються лише Росії. Паливна незалежність має для країни стратегічно важливе значення.