Бориса Джонсона перевели з реанімації в звичайну палату

Хворого COVID-19 прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона в четвер увечері перевели з реанімації в звичайну палату, він у відмінному настрої, йдеться в заяві представника офісу прем’єра.

“Прем’єр-міністр сьогодні ввечері був переведений з реанімації назад в палату, де буде перебувати під уважним наглядом лікарів. Він у відмінному настрої”, – заявив представник канцелярії.

Джонсон оголосив, що заражений коронавірусом, 27 березня. З тих пір він перебував у самоізоляції, але продовжував працювати. Третього квітня він у відеозверненні повідомив, що у нього зберігається висока температура. У неділю пізно ввечері канцелярія прем’єра оголосила, що Джонсон доставлений в лікарню для проведення необхідних аналізів, проте підкреслила, що мова не йде про екстрену госпіталізацію. У понеділок ввечері офіс прем’єра оголосив, що стан Джонсона погіршився і він доставлений в реанімацію. У вівторок стало відомо, що стан прем’єра стабільний, що підключення до ШВЛ йому не знадобилося, що він дихає самостійно і отримує стандартне кисневе лікування.