США надасть $ 2,3 трильйона кредитів для підтримки економіки

Федеральний резерв США надасть $ 2,3 трильйона кредитів, щоб підтримати економіку у час епідемії.

«Від людей вимагають призупинити свої життя та добробут, що несе значні втрати для економіки та людей, – заявив голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл під час виступу на онлайн конференції організованій Brookings Institution. – Ми маємо зробити все, щоб полегшити ситуацію для тих, хто страждає заради загального блага».

Пауелл представив деталі програми з підтримки американської економіки. Пакет зокрема передбачає надання чотирирічних кредитів компаніям, які мають до 10 000 співробітників з відтермінуванням виплат за кредитом на рік. Федеральний резерв також надасть 500 мільярдів доларів кредитів місцевим урядам та урядам штатів а також розширить існуючі програми підтримки бізнесу, щоб охопити програмами підтримки великий бізнес.

В той же день Міністерство праці США повідомило, що 6,6 мільйонів американців стали на облік за безробіттям за останній тиждень.

«Ми з вражаючою швидкістю пересуваємось від найнижчих цифр з безробіття за 50 років до дуже, дуже високих, хоча і тимчасових, значень», – додав Пауелл.

Раніше, Трамп підписав пакет економічної допомоги на понад 2 трильйони доларів. Пакет включає відправку чеків мешканцям країни, підтримку осіб, які опинились без роботу, допомогу провайдерам медичних послуг, бізнесам та ін.