У музеї Нобелівської премії друкують захисні козирки для шведських медиків

Музей Нобелівської премії в Стокгольмі дав доступ до свого 3D-принтера волонтерам, які друкують на ньому захисні козирки для шведських медиків.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці наукової нагороди.

“Це козирки, надруковані на 3D-принтері Музею Нобелівської премії, який в даний час використовується волонтерською асоціацією Stockholm Makerspace. Зараз асоціація виробляє захисне обладнання для персоналу, що працює у шведській системі охорони здоров’я. Кожен день виготовляється пара тисяч козирків, які потім передаються до шведських лікарень”, – йдеться в повідомленні.

“Музей Нобелівської премії радий бачити, що його принтер може сприяти більш безпечному робочому середовищу для шведського медичного персоналу. Через ситуацію, що склалася, музей тимчасово зачинений”, – додали в установі.

Зараз чимало компаній із власним виробництвом перепрофілюють свою роботу таким чином, щоби замість основної продукції виробляти захисні засоби для боротьби з епідемією Covid-19. Модні будинки припинили випуск колекцій одягу і зайнялися пошиттям захисних костюмів і масок. Причому це стосується як великих концернів, так і середнього бізнесу і навіть індивідуальних підприємців. А люксові косметичні бренди замість парфумерії розливають на своїх лініях антисептичні гелі. Багато хто передає вироблену продукцію до лікарень безкоштовно.