УЄФА просить завершити чемпіонати країн до 31 липня

УЄФА і Європейська асоціація клубів домовилися про крайній термін проведення національних чемпіонатів в Європі. Дата – 31 липня. Якщо на той час якийсь із чемпіонатів не закінчиться, він буде припинений.

Згідно джерел AS, Асоціація клубів взяла на себе зобов’язання забезпечити завершення чемпіонатів до кінця липня. Це дозволить провести решту матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи в серпні.

Якщо чемпіонат в будь-якої країні не буде завершено, рішення про остаточну таблицю і учасників євротурнірів на наступний сезон буде приймати місцева федерація.

УЄФА прийняв рішення передати цю відповідальність футбольним асоціаціям різних країн. Європейський футбольний центр не буде використовувати єврокубковий коефіцієнт команд для участі в євротурнірах, а місцеві федерації будуть визначати свої критерії. Єдине, чого хоче УЄФА – знати володарів європейських вакансій до 31 липня.

Тема завершення чемпіонатів і визначення учасників єврокубків в наступному сезоні стане темою завтрашньої відеоконференції європейського центру з представниками футбольних федерацій.